Yeni Milyoner 2020 2.8.31 APK Mod

Yeni Milyoner 2020 2.8.31 APK Mod

(13826)Games, Trivia

App Information of Yeni Milyoner 2020 Download Modded Games

App Name Yeni Milyoner 2020
Package Name az.ustad.yenimilyoner
Version 2.8.31
Rating ( 13826 )
Size 13.3 MB
Requirement Android 4.4+
Updated 2020-03-13
Installs 1,000,000+
Category Games, Trivia
Developer

Description of Yeni Milyoner 2020 2.8.31 APK Mod (Unlimited Money Crack*) games download latest for android.

Hem eğlenmek için, hem de yeni bilgiler öğrenmek için Yeni Milyoner oyunu tam size göre. Bu oyunda Genel Kültür, Tarih, Edebiyyat, Spor ve Muzikle ilgili 12000’den fazla yeni ve güncel soru bulnmakdadır. Özellikle yeni bilgiler öğrenmek isteyenler için mükemmel bir oyun.

Yenilenen Milyoner oyununda şimdi DÜELLO’ya katıla bilirsiniz. DÜELLO bilgisine güvenen iki kişinin bir birine meydan okumasıdır. İster arkadaşlarınızla isterse de rastgele kişilerle yarışabilirsiniz. Binlerce yeni ve güncel sorulardan oluşan DÜELLO’ya arkadaşınızı davet edin ve bakalım Kim Milyoner olacak?

Yeni Milyoner için hazırlanmış mükemmel reyting sistemi ile, haftalık, aylık ve yıllık puan tablosunu görebilir, milyonerleri harita üzerinde konumlarını görebilir ve arkadaşlarınız arasında sıralamanızı görebilirsiniz.

Tüm soruların beğenilme ve beğenilmeme sayını izleyebilir, sorunun kaç kez döğru kaç kez yanlış cevaplandırıldığını görebilirsiniz.

Özellikler:
– 12.000+ güncel ve yeni sorular.
– Tek kişilik oynama imkanı
– Düello’ya katılarak çift kişilik oynama imkanı
– Lokasyon bazlı reyting sistemi
– Facebook entegrasyonu
– 4 joker hakkı
– Online sıralamalar (En İyiler, Rekorlar, Arkadaşlarım)
The New Millionaire game is for you, both for fun and for learning new information. In this game there are more than 12000 new and updated questions about General Culture, History, Literature, Sports and Music. Perfect game especially for those who want to learn new information.

  In the renewed Millionaire game you can now join DUELLO. DÜELLO is the challenge of two people who rely on their knowledge. You can compete with friends or random people. Invite your friend to DELLO, which consists of thousands of new and up-to-date questions and see who will become a millionaire?

With the excellent rating system for the new Millionaire, you can view the weekly, monthly and yearly scorecard, see their position on the map and see your rankings among your friends.

You can monitor the number of likes and dislikes of all questions and see how many times the question has been answered incorrectly.

Features:
– 12,000+ current and new questions.
– Single play
– Double duel
– Location based rating system
– Facebook integration
– 4 wild cards
– Online rankings (Best, Records, My Friends)
Bug fix

PlayStore id: az.ustad.yenimilyoner

Related MODs of Yeni Milyoner 2020

Realtime Fidget Spinner Games  200.6 APK Mod

Fidget Spinner .io Game